ASTROLOGIA

prognozy długoterminowe

Zobacz też do działu PROGNOZY MIESIĘCZNE

Motto: Prognoza nie jest wskazaniem, co ktoś ma zrobić, ale na co trzeba zwrócić uwagę przy własnym(!) planowaniu i działaniu. Dopiero gdy ktoś nie ma pomysłu, co robić, to wtedy prognoza może być jakby paletą pomysłów czy typów działań, za jakie warto lub należy się zabrać aby wykorzystać szanse i przeciwdziałać trudnościom.

 

2021-04-13 Kałuski Bogusław
Prognozy. Od kiedy ten kryzys? Kiedy wreszcie start? - Aktualizacja 18.04.2021

Nie można zacząć żyć od roku 2028 albo przesunąć rozpoczęcie interesów na "za 2-3 lata". - Lecz co robić dzisiaj?

18.04.2021

Co jest w roku 2028 ? 

W roku 2028 jest ciąg dalszy.

Do roku 2028 jest nadzwyczajnie duża ilość silnych trendów.

To tak, jakby do tego czasu w Państwa firmie [na świecie] pojawiła się, jeden po drugim, a czasem grupowo, duża ilość inwestorów, ale także wyciągaczy pieniędzy oraz managerów o nadzwyczajnie wielkiej sile działania. Trzeba więc założyć, że do 2028 zostanie zrobione wiele.

Taka jest nasza perspektywa wieloletnia

Także ten okres "2-3 letni" jest szczególnie ważny. Wtedy weszli najsilniejsi. - Taka jest nasza perspektywa krótkoterminowa.

To wszystko zaś razem jest podłożem, terenem i przestrzenią, gdzie będziemy realizować nasze osobiste trendy, zależne od horoskopu urodzeniowego. Przecież wiemy, że w nowym wspaniałym świecie niektórym się powiodło, a niektórym nie.

Trzeba więc tak być przytomnym, aby nasze życie robiło na nas wrażenie. Oraz trzeba wiedzieć, że bierzemy udział w czymś wielkim – takim jak odkrycie [istniejących] Ameryk.

Jest naiwnością sądzić, że II Wojna Światowa zaczęła się 01.09.1939. Już samo to, że we wielu różnych państwach podaje się różne daty (stosowne do ich punktu widzenia), powinno zmusić do głębszego zastanowienia. Jest naiwnością myśleć, że USA i ZSRR zajęły dominujące pozycje po zakończeniu II WŚ. To przecie dokonało się w czasie wojny, gdy inni się zagapili lub przyglądali  bezsilnie lub głupio sądzili, że "to szaleństwo" zaraz minie. - Tę myśl trzeba przełożyć na czas kryzysu gospodarczego od roku 2008 i trwających odtąd działań.

O ile na czas olimpiady zawieszano wojny uczestników, to nie ma zawieszenia wśród światowych potentatów, a formy zmagań są tak kompleksowe jak powietrze czy woda.

Zmaganie, które trwa i które będzie miało etapy za 2-3 lata oraz około 2028, ma od roku 2019 fazę wyścigu. Zaskakujący moment wybrał sobie świat na ten start. Czy Państwo już biegną?

Zob.: Prognozy długoterminowe
https://astrologia.kaluski.net/prognozy.php
 

na górę