ASTROLOGIA

prognozy długoterminowe

Zobacz też do działu PROGNOZY MIESIĘCZNE

Motto: Prognoza nie jest wskazaniem, co ktoś ma zrobić, ale na co trzeba zwrócić uwagę przy własnym(!) planowaniu i działaniu. Dopiero gdy ktoś nie ma pomysłu, co robić, to wtedy prognoza może być jakby paletą pomysłów czy typów działań, za jakie warto lub należy się zabrać aby wykorzystać szanse i przeciwdziałać trudnościom.

 

2003-01-01 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop i konstelacje 2003 - Chiron - cz.3

ZOSTAĆ UZDROWICIELEM

W czasie tranzytów Chirona może dochodzić do kluczowych przeżyć, które nam pomogą, stare ograniczenia zostawić za sobą i wyruszyć ku nowym brzegom, bez wyrzekania się wartości naszych dotychczasowych doświadczeń. Możemy przerzucić most między naszą przeszłością i przyszłością, a także pogodzić się z własną śmiertelnością. Tranzyty Chirona nakłaniają nas do posłuchania wewnętrznego nauczyciela i uzdrowiciela, abyśmy się przez przeoczenie jeszcze bardziej nie ranili i sobie nowych ran nie wyrządzili.

Chiron jest w retrogradacji od 25 kwietnia do 18 września. Ta jego faza stanowi okazję dla wewnętrznych procesów uzdrawiania, na podstawie których będziemy mogli się z naszymi ranami i przewagami pogodzić, i z tym związany ból przyjąć.

CHIRON W KOZIOROŻCU: PRZEZ CAŁY 2003

- Jakie są przyzwyczajenie, które w twoim życiu przyczyniają ci chorób?
- Z powodu jakich struktur i przymusów cierpisz?
- Gdzie możesz wziąć- więcej odpowiedzialności za swoje bycie zdrowym?
- Co cię wspiera, aby twemu wewnętrznemu uzdrowicielowi dać- się skutecznie wyrazić- ?
- Gdzie jest ci ciężko, pogodzić- się ze skończonością bytu?

Z Chironem w Koziorożcu docierają do świadomości, te struktury, które utknęły w martwym punkcie. Nic nie jest ważne na wieki wieków - to ciężka lekcja dla tych, którzy ponad zasadami i prawami, umierają na nieśmiertelność.

Oryginalny artykuł z czasopisma „Meridian”, styczeń-luty 2003, został podzielony na części, stosownie do planet.
www.meridian-magazin.de

na górę