ASTROLOGIA

refleksje

Artykuły astrologiczne o bardziej ogólnym charakterze.

2008-12-11 Kałuski Bogusław
Horoskop dla geja.

Jako klienci zgłaszają się mężczyźni i kobiety, samotni i związani, biedni i bogaci, chyba ze wszystkich rodzajów ludzi, również geje. Chcę przedstawić fragment korespondencji. Tu nie chodzi o to, czy przywołane poglądy są słuszne, czy nie. Chcę pokazać wrażliwość osób i złożoność sytuacji, z jaką przychodzą klienci i z jaką mierzy się astrolog. – Ta korespondencja jest autentyczna, a także autoryzowana. Zmienione zostały jedynie imiona, nazwy miejscowości i branże, aby uniknąć pokusy identyfikowania osób.


Po horoskopach można zobaczyć, czego się spodziewać po ludziach, jednak osobiste doświadczanie konkretnych sytuacji w życiu, a także to czyjeś doswiadczenie, poznane w biografiach podczas praktyki doradczej, pomaga lepiej zrozumieć wypowiedzi drugiego człowieka oraz wypełnić techniczne formuły astrologiczne życiową treścią. Wtedy jest szansa, że będą one pomocne przychodzącemu z pytaniami.

Geje "Nigdy nie pytali mnie, dlaczego są gejami, czy widać to w historii rodziny, w genach czy w może w horoskopie etc., to w ogóle nie było tematem.
Pytania były takie same jak u innych klientów: miłość, praca itp.
Geje, tak jak inni klienci, zgłaszają się wtedy, gdy coś jest nie tak i szukają rady."

Zobacz:
Geje. Czego o wrażliwości i potrzebach można się nauczyć od gejów.
http://www.swiatopoglad.kaluski.biz/psychologia.php?id=65

Czy pożądanie homoseksualne jest wpisane w horoskopie?
http://astrologia.kaluski.net/planety.php?id=1083
 

na górę