ASTROLOGIA

wydarzenia komentarze

Motto: Bóg stworzył morze, a my łódź. Bóg stworzył wiatr, a my żagiel. Bóg stworzył ciszę bezwietrzną, a my wiosła. - Przysłowie afrykańskie.

2017-10-26 Gronert Jarosław
Donald Trump a John F. Kennedy

Kilka dni temu amerykański prezydent Donald Trump ogłosił, że odtajni w czwartek 26.10.2017 roku (wszystkie?!) dokumenty dotyczące zabójstwa Johna Kennedy’ego w Dallas.                    

A więc ma się to stać właśnie dziś. A dzisiaj o 20:10 czasu polskiego (14:10 w Waszyngtonie) jest koniunkcja Słońca z Jowiszem w 4° Skorpiona w dwadasamsie Strzelca, wraz z wcześniejszym złączeniem Księżyca z Plutonem w Koziorożcu, w dwadasamsie Raka. Co ciekawe, w znaku Raka jest przecież natalne Słońce USA (z Wenus, Jowiszem i Merkurym) a w znaku Strzelca znajduje się amerykański Ascendent. A jeszcze ciekawsze jest, że w dokładnie w momencie dzisiejszego złączenia Słońca z Jowiszem – jest owa koniunkcja ściśle na Medium Coeli… obliczonym dla Dallas!


Ponadto, agencja Reutera poinformowała o tej decyzji prezydenta Trumpa 21.10.2017 roku o godzinie 15:23, z Ascendentem w amerykańskiej stolicy w 20° Wodnika – dokładnie w tym samym stopniu gdzie był Ascendent w Dallas, gdy padły strzały do JFK!

Zamach w Dallas był 22.11.1963 roku o godzinie 12:30, (18:30 GMT). Śledczy oznajmili, że w odstępie 4,8-7,9 sekundy Harvey Lee Oswald (ur. 18.10.1939r. o godz. 21:55 w Nowym Orleanie) oddał 3 lub 4 strzały (2 trafne) do poruszającego się celu, z karabinu z zamkiem czterotaktowym i z ponoć źle ustawionym celownikiem teleskopowym. Komisja Warrena badała okoliczności morderstwa przez 11 miesięcy. 24.09.1964 roku w raporcie komisji napisano, że Oswald był jedynym zabójcą Kennedy’ego i działał sam. Pełna dokumentacja z prac komisji badającej zamach na amerykańskiego prezydenta została złożona do Archiwum Narodowego w Waszyngtonie i utajniona podobno do 2029 i 2039 roku.

Gdy z kosmogramu zamachu na JFK i momentu dzisiejszej koniunkcji Słońca z Jowiszem sporządzimy mandalę kontaktową dla Dallas to… nie sposób znów nie zadziwić się i nie zadumać się nad kosmicznymi cyklami i rytmami. Na Ascendencie kosmogramu kontaktowego w 1° Wodnika jest Księżyc w koniunkcji z „Ogonem Smoka. Czyli oś Węzłów Księżycowych pokrywa się dokładnie z osią Asc-Desc. Zaś tuż przy kontaktowym Medium Coeli znajdują się Wenus i Słońce w koniunkcji z Plutonem. Oznacza to, że Niebo nad Dallas chce nam powiedzieć dziś coś ważnego!

Do kosmicznych ciekawostek należy również to, że John Kennedy miał w Dallas Plutona blisko relokowanego MC, a Donald Trump ma Plutona na Ascendencie relokowanym na to miasto!

Donald Trump miał w drugiej dekadzie października (trzecią w tym roku) opozycję tranzytującego Saturna do natalnego Słońca. Musiał wtedy po długotrwałych naradach, przemyśleniach i podjąć szereg trudnych decyzji o poważnych i długofalowych skutkach. Mają one wywołać określone i zamierzone efekty – porządkujące rzeczywistość. Jedną z decyzji jest ta o odtajnieniu całego archiwum dotyczącego zamachu w Dallas.

Biorąc pod uwagę potęgującą się ilość afer (na styku polityki, biznesu, tajnych służb i środowisk przestępczych) ujawnianych w naszym kraju po ingresie tranzytującego Jowisza do Skorpiona, możemy się spodziewać, że i w innych miejscach świata wielkie tajemnice – zostaną zastąpione wielkimi wyjaśnieniami.

na górę