ASTROLOGIA

prognozy długoterminowe

Zobacz też do działu PROGNOZY MIESIĘCZNE

Motto: Prognoza nie jest wskazaniem, co ktoś ma zrobić, ale na co trzeba zwrócić uwagę przy własnym(!) planowaniu i działaniu. Dopiero gdy ktoś nie ma pomysłu, co robić, to wtedy prognoza może być jakby paletą pomysłów czy typów działań, za jakie warto lub należy się zabrać aby wykorzystać szanse i przeciwdziałać trudnościom.

 

2003-01-01 Jehle Markus, Kałuski Bogusław tłumaczenie
Horoskop i konstelacje 2003 - Uran - cz.4

ŻYCZENIE WOLNOŚCI I AUTONOMII

Tematy Uranowe są szansą stania się wewnętrznie swobodniejszym. Abyśmy nie stali się niewolnikami samych siebie i swego życia nie wiedli w zależności i braku wolności, tranzyty Urana zapraszają nas do wzmocnienia naszej wewnętrznej autonomii i do życia swoją oryginalnością. Pozwalają nam dosłyszeć zew wolności i nieskrępowania, abyśmy prowadzili życie sami się określając i sami o sobie stanowiąc, a także abyśmy mogli się poruszać również poza powszednimi normami. Tranzyty Urana trzymają dla nas niespodzianki w gotowości, a są one są rezultatem tego, że nagle rozpoznajemy współzależności, które dla nas dotąd pozostawały zakryte. Poznajemy drugą stronę medalu, natrafiamy na punkt zwrotny w naszym życiu. Tranzyty Urana testują naszą giętkość, gotowość poważenia się na nowe i wyruszenia ku nieznanym brzegom.

Uran retrograduje od 07 czerwca do 08 listopada. Stanowi to okazję, aby wewnętrznie stać się swobodniejszym i niezależniejszym, i w ten sposób przygotować się do nadciągających przemian.

URAN W WODNIKU: DO 10 MARCA 2003 ORAZ OD 15 WRZEŚNIA DO 30 GRUDNIA 2003

- Jak dla siebie całkiem osobiście możesz wykorzystać- technologiczny postęp?
- W jakich dziedzinach wyprzedzasz swój czas?
- Gdzie w twoim życiu wskazane jest myślenie i działanie strategiczne?
- Gdzie potrzebujesz więcej dystansu i odstępu, aby stworzyć- wolne obszary dla siebie?

URAN W RYBACH: OD 10 MARCA DO 15 WRZEŚNIA ORAZ OD 30 GRUDNIA 2003

- Gdzie polujesz na upojnego kopa?
- Jak możesz inaczej niż dotąd poczuć- się z innymi połączony i zjednoczony?
- W jakich obszarach życia ujawniają się nowe tęsknoty?
- Gdzie, przez błysk i czar pięknego pozoru, dajesz się zwariować- ?

Gdy Uran przechodzi z Wodnika do Ryb, kończy się czas ciągle nowych technologicznych wynalazków i rozwoju. Już nie potrzebujemy jeszcze więcej ciągle nowych komórek, komputerów i jeszcze szybszych dostępów do internetu - ostre tempo znowu zwalnia.

Za to na plan pierwszy wychodzą nowe tęsknoty, które pokażą się najpierw w dziedzinie muzyki, mody, sztuki i masowych mediów. Komórka z transmisją obrazu to typowy produkt tej przejściowej fazy. Zobaczymy, co da nam recycling „złotych lat dwudziestych”, kiedy to ostatnio Uran znajdował się w Rybach.

Oryginalny artykuł z czasopisma „Meridian”, styczeń-luty 2003, został podzielony na części, stosownie do planet.
www.meridian-magazin.de

na górę