ASTROLOGIA

spis autorów

Pod nazwiskiem są listy artykułów.

Zobacz też listę wszystkich artykułów chronologicznie.
 

Gronert Jarosław

Zajmuje się regularnie astrologią od 1986 r., kiedy poszedł na pierwszy kurs u Leszka Weresa. Dzisiaj kształci młodych astrologów w szkołach psychotronicznych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu i Rzeszowie.

Poniżej lista artykułów.

Jarosław Gronert: "Moim zdaniem astrologia pozwala na rozpoznanie potencjałów, z jakimi przychodzimy na świat oraz możliwości ich wykorzystywania. -Dla astrologa, oprócz technik ściśle astrologicznych najważniejszą jest... cnota cierpliwości. Bez niej adepci często rezygnują z nauki zanim osiągną efektywny poziom umiejętności. Zaś dziedzinami najbardziej pomocnymi są historia, psychologia, filozofia i mitologia. Pomagają one astrologom lepiej rozumieć rzeczywistość oraz przystępniej przekazyć to słuchaczom."

Jarosław Gronert udziela konsultacji w sprawach osobistych, partnerskich i gospodarczych. Swoje spotkania z klientami nagrywa na kasecie magnetofonowej, która pozostaje własnością klienta.

Osoby zainteresowane interpretacją swego horoskopu powinny znać miejsce i datę swego urodzenia oraz dokładną godzinę, najlepiej co do minuty. Można się tego dowiedzieć w Urzędzie Stanu Cywilnego, który rejestrował urodzenie dziecka, a czasem z książeczki zdrowia dziecka. 

Jarosław Gronert jest autorem trzech książek astrlogicznych. 
Zob. na naszej stronie:
Rekomendacja książki. Jarosław Gronert: Astrologia od początku.
http://www.astrologia.kaluski.net/planety.php?id=851

Zachęcamy też do lektury prognoz i artykułów Jarosława Gronerta w naszym serwisie.

Strona J. Gronerta: http://www.jarekgronert.pl/

Artykuły tego autora: